XIIІ Київська Міжнародна книжкова виставка

Автор: | Апрель 3, 2017

Вже незабаром XIIІ Київська Міжнародна книжкова виставка, яка проходитиме 20–23 квітня 2017 року у м. Києві в Українському Домі за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2.

Усіх шанувальників книги, любителів читання запрошує до себе Київська міжнародна книжкова виставка – подія всеукраїнського масштабу, що об’єднує видавців, книгорозповсюджувачів, авторів та книголюбів.

Чотири дні поспіль відвідувачі будуть знайомитися з кращими зразками видавничої продукції вітчизняних та зарубіжних видавництв різних форм власності, а також поліграфічними та книготоргівельними підприємствами, бібліотеками та книжковими клубами, дитячими літературними журналами та газетами, електронними виданнями та спеціалізованими Інтернет-порталами, компаніями, які надають супутні послуги з рецензування та публікації друкованої продукції. На виставці широко буде представлено художню, наукову, навчальну, історичну, краєзнавчу, музичну, дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання.

Серед багатьох непересічне Видавництво «Криниця». На його стенді Ви зможете придбати як класичні видання, такі як: «Український альманах спогадів, щоденників, листів, документів, світлин «Рукопис», на сторінках якого читачі продовжують знайомитися з новими документами, які ще ніколи не публікувалися, або із маловідомими і малодоступними матеріалами, особливо значимими для української культури. Зазначимо таких авторів як: Іван Дзюба, Михайло Кирпиченко, Микола Неврлий, Богдан Жолдак, Євген Маланюк, та ін. А також збірка поезій та світлин Івана Драча «Страта дерев у Києві», у якій затронуто болючу тему вирубки зелених насаджень міста, позбавлення Києва його зелених легень; так і видання нових, ще незнайомих авторів, як от, наприклад, збірка повістей, оповідань та нарисів «Дорога до Храму», ще майже нікому невідомої, але від того не менш талановитої Марії Рись, яка яскраво зобразила долі своїх героїв, які пройшли дивовижний шлях свого життя. У кожного він був свій, водночас не схожий на інші, але так знайомий багатьом із нас.

Звичайно також дитячі видання Тетяни Майданович «Охоронниця слова», в якому діти зможуть насолодитися казками, та пройти разом з головним героєм по Алфавітній вулиці, на якій окремими розділами живуть Літери. А також яскрава «Країна Українія» з цікавими, грайливими, повчальними, історичними та духовними поезіями, від яких ніхто не залишається байдужим. Цікаве і пізнавальне видання Лариси Недін «Передчуття свята». Обрамлена ілюстраціями, розповідає про українські традиції та свята казкою, поезією та піснею, які обов’язково сподобаються малечі та їх батькам.

Мистецькі видання – альбоми-монографії про видатних митців часу Василя Кричевського авторки Валентини Рубан-Кравченко, Андрія Чебикіна авторки Ольги Лагутенко. Видатний альбом митців Києва (живопис, графіка, скульптура) періоду 1999-2011 рр. І майже детективна біографічна історія видання книг в Україні автора Юрія Белічка «Леонід Андрієвський – художник книги». Ці книги, а також багато інших цікавих, повчальних. Для відчуття часу та себе у часі. 

В рамках виставкового заходу проводитимуться тематичні «круглі столи», брифінги з актуальних питань книговидання та книгорозповсюдження за участю представників відповідних міністерств, відомств, галузевих громадських організацій, а також прес-конференції, семінари, майстер-класи, автограф-сесії, учасниками яких будуть головні редактори провідних видавництв і видавничих організацій, письменники, ілюстратори, літературні критики, мистецтвознавці.

Не пропустіть яскраве свято книги на XIІI Київській міжнародній книжковій виставці!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *