VIII Київська Міжнародна книжкова виставка 14-17 грудня 2017 року

Автор: | Ноябрь 15, 2017

07-10 грудня 2017 року в приміщенні міжнародного виставкового і конгрес-центру Києва «Український дім», за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2, відбудеться VIІI Київська книжкова виставка «Книжкові контракти».

На виставці буде представлено розмаїття літератури, яку можна буде придбати за ціною виробника:

  • наукова і публіцистична
  • художні книги для дорослих і дітей
  • навчальна і довідкова
  • періодичні і газетно-журнальні видання
  • мистецтвознавча і музична
  • подарункові і мистецькі альбоми

Для відвідувачів виставки запланована різноманітна програма Це і численні автограф-сесії літераторів, майстер-класи, дискусії за участю як відомих українських письменників, літературознавців, художників, так і з молодими початківцями на літературній ниві.

Традиційно, в рамках книжкової виставки, проводиться Благодійна акція по збору видань для юних мешканців Донецької та Луганської областей.

У ці дні, коли усіх охоплює «подарункова паніка», ви зможете відвідати передріздвяний ярмарок подарунків «Чобіток Святого Миколая», поринути у казку справжнього свята: норвезьке різдвяне печиво, ароматичні свічки, hand made прикраси, дерев’яні іграшки для ялинки, оригінальні зимові композиції, святкові солодощі, гарячий шоколад та запашний чай з лимоном і корицею – подарують вам святковий настрій.

До дня Святого Миколая запланована цікава розважальна програма для дітей.
Вірте у дива Святого Миколая! Робіть подарунки своїм рідним.

Серед багатьох непересічне Видавництво «Криниця». На стенді Ви зможете придбати академичні видання, художні та дитячі, Наприклад: збірка повістей, оповідань та нарисів «Дорога до Храму», ще майже нікому невідомої, але від того не менш талановитої Марії Рись, яка яскраво зобразила долі своїх героїв, які пройшли дивовижний шлях свого життя. У кожного він був свій, водночас не схожий на інші, але так знайомий багатьом із нас.

Звичайно також дитячі видання Тетяни Майданович «Охоронниця слова», в якому діти зможуть насолодитися казками, та пройти разом з головним героєм по Алфавітній вулиці, на якій окремими розділами живуть Літери. А також яскрава «Країна Українія» з цікавими, грайливими, повчальними, історичними та духовними поезіями, від яких ніхто не залишається байдужим.

Мистецькі видання – альбом-монографія «Феномен творчості Андрія Чебикіна» авторки Ольги Лагутенко. Видатний альбом митців Києва (живопис, графіка, скульптура) періоду 1999-2011 рр. І майже детективна біографічна історія видання книг в Україні автора Юрія Белічка «Леонід Андрієвський – художник книги».

І, звичайно, нова, щойно з друкарського верстата, книга Олександра Мороза «Долею оплачені слова». В новій збірці вміщено вірші і переклади, створені у 2014–2017 роки.

Ці книги, а також багато інших цікавих, повчальних. Для відчуття часу та себе у часі. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *