Книжкова виставка «КИЇВСЬКА ВЕСНА – 2017»

Автор: | Февраль 17, 2017

Запрошуємо до стенду Видавництва «Криниця» з 23 по 26 лютого 2017 року в Українському домі. Традиційно відбудеться книжкова виставка «КИЇВСЬКА ВЕСНА – 2017». До Вашої уваги широко представлені художня, наукова, довідкова, навчальна, історична, краєзнавча література, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодика, музична та дитяча література на будь-які смаки та уподобання.
Програма виставки передбачає презентації нових видань від відомих видавництв, дитячих книжок, шкільної та навчальної літератури. Відвідувачів зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з видатними, відомими та популярними письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В «Літературному салоні» щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання. Виставка працюватиме з 10.00 до 19.00, вхід вільний.
Підготовку, організацію та проведення виставки забезпечує Державний комітет телебачення і радіомовлення України та ДП «Український дім».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *